Anabolikler, Steroidler, Proteinler - Ne anlama geliyor?İnsanlar "anabolikler" veya hatta "protein" kelimelerine yeterince reaksiyon göstermediklerinde vakit geçmedi. Bazen sporcuların "spor yemeği" ifadesini kabahatli tek şeyle ilişkilendirdiği birleşik duruma birlikte gelir. proteinler - yalnız küme bu öteki bu Anabolizanlar, üçüncü küme anlamına geldiğini düşünüyorum, steroidlere ancak eşanlamlı olduğunu düşünür. bir hayli insan göre "spor yemeği" ve "proteinler" gibi kavramlar aynıdır. Bunun nedeni nedir?

Cevap olağan ve engelsiz - bu insanlar sadece bu kavramların anlamlarının farkında değiller. Bu yazıda anyonlar, steroidler okunuşu proteinler için neyin durduğunu açıklamaya çalışacağım.

Her şeyden önce, sadece anabolizmin ilmî yalnız kavramını hazırlayacağım. Anabolizm bireşim - canlı organizmada, hücre okunuşu dokuların yapısal parçalarının oluşumu ve güncellenmesine müteveccih sadece paradigma kimyasal süreçtir, kompleks moleküllerin erke birikimi ile daha olağan olanlardan sentezlenmesinden oluşur. Daha gösterişsiz eş ifadeyle, anabolizm, artırmayı arzuladığımız yeni dokuların inşası sürecidir.

Bu nedenle mantıksal sonucu izler - anabolikler bunu yahut dokuyu anabolizme bilgisiz maddedir. Örneğin, müşterek semiz doku maksadıyla - anabolikler fırın ürünleri, zengin yiyecekler, edilgin sadece ömür şeklidir. Ayrıca, anabolizmin kaslar sorununa ineceğiz.

Yani, bir kez kas doku oluşturmak uğruna anabolikler steroid okunuşu steroid olmayanlara ayrılır.
Steroid anabolikler anabolik steroidler bileşimli hormon aktif preparatlardır. Ancak birçok vücut geliştiricisi uğruna bu kavramlar yalnızca eş avuç dolusu kendince muteber - steroidler. Sporcular eliyle kullanıldığında, kas ağırlığı okunuşu gücünde fazla stratejik artışlar sağlarlar. Başlangıçta deva amacıyla yapılmışlardır, bu nedenle bir gibi olgulara nitelikler vardır. Bu preparatların eş tikel özgür satım Bilgilendirici Mesaj için yasaklanmıştır ancak bunların çoğu Legit vücut geliştirme steroidleri tedarikçilerinden çevrimiçi olarak gerçekleştirme edilebilir Bu web sitesini deneyin .

Steroid olmayan anabolikler ekseriyetle büsbütün yasanın preparatlardır. Her zamanki yiyecekler haricinde, bu kavram vitaminleri, Steroid İğne nootroplar, vejetatif adaptojenler, aktoprotektörler, hipofiz hormonları, insülin, Anapolon canlı anaboliklerine atfedilebilir [https://www.alosteroidsp.com/] okunuşu eczanelerde görülebilen özge kimi preparatlar. başkaca spor yemeği okunuşu burada.

Spor besinleri - fiziki aktiviteyi arttıran kişiler uğruna spesiyal olarak üretilen maddeler ekseriya toz, kapsül, tablet, içecek şeklinde. Bu müstahzarlar sırayla sporcuların besin maddelerine, vitaminlere daha aşkın yoksulluk duymasına oluşturan olmakta, ancak sporda henüz makro sonuçlar elde etmelerine yaver olmaktadır.

Ve nihayet problem burada "protein" kavramıdır. Bunu tanımlamak fazla basittir: protein, "fiber" kelimesinin tam eşanlamlısıdır. Bodybuilders okunuşu powerlifters bunu kullanmayı sever. Aynı zamanda rastgele tek spor mağazasına girmiş ve bunu ya da bu spor yemeğini gördüklerini, buna işaret ettiğini okunuşu her hâlde "yanlış" olan bu yemeği "protein" olarak adlandırdıklarını söylediler. Aslında protein henüz önce de belirttiğim gibi yalnızca liftir.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Anabolikler, Steroidler, Proteinler - Ne anlama geliyor?”

Leave a Reply

Gravatar